Suomen korkeimmat danit

Jorma Kivinen, 8.dan Hiroyasu Tanayama 7. dan Kyösti Korpiola, 7. dan Seppo Myllylä 7. dan Jaakko Saari, 7. dan Jaana Ronkainen 6. dan Marita Kokkonen 5. dan Anne Åkerblom 5. dan
Vyöarvo Numero Suoritettu Sukunimi Etunimi Seura 1. dan suoritettu
1. dan
912
27.12.2017
Kujansuu
Elviira
27.12.2017
1. dan
27.12.2018
Herea
Alexandru-Marius
1. dan
27.12.2018
Keinänen
Niko
1. dan
27.12.2018
Nykänen
Noora
1. dan
8.12.2018
Kivekäs
Tero
1. dan
8.12.2018
Laaksonen
Kari
1. dan
8.12.2018
Markkanen
Samuli
1. dan
8.12.2018
Mattila
Päivi
1. dan
8.12.2018
Vuokniemi
Jukka
1. dan
1.9.2018
Hannula
Juuso
1. dan
1.9.2018
Havas
Samuli
1. dan
1.9.2018
Immonen
Hannu
1. dan
1.9.2018
Korhonen
Roope
1. dan
1.9.2018
Mielty
Aleksi
1. dan
1.9.2018
Pyykkö
Mika
1. dan
1.9.2018
Sala
Matias
1. dan
1.9.2018
Salminen
Mika
1. dan
1.9.2018
Suihko
Jarmo
1. dan
9.6.2018
Lamminen
Anssi
1. dan
6.3.2019
Tirri
Teemu
1. dan
6.3.2019
Toppila
Sanna
1. dan
6.3.2019
Purtanen
Matias
2. dan
264
1.9.2018
Putaala
Jukka
12.12.1993
2. dan
61
21.8.1994
Romppanen
Hannu
21.8.1988
1. dan
75
Vanhala
Kari
17.8.1980
1. dan
331
Virtanen
Jukka-Pekka
5.5.1996
1. dan
76
Kekäläinen
Seppo
30.12.1980
1. dan
332
Nyrönen
Tuula
11.5.1996
2. dan
63
11.12.1994
Lauren
Ari
24.7.1985
1. dan
77
Pienmunne
Jouko
30.12.1980
1. dan
333
Haapanen
Anna-Kaisa
18.8.1996
1. dan
78
Huttunen
Esko
16.8.1981
2. dan
65
20.8.1995
Mäki-Hakola
Ari
19.8.1990
1. dan
79
Kemppainen
Martti
16.8.1981
1. dan
335
Baggström
Stefan
8.12.1996
2. dan
66
20.8.1995
Sissala (✝)
Veli
20.8.1989
1. dan
80
Kervinen
Asko
16.8.1981
1. dan
336
Kronström
Kai
8.12.1996
2. dan
67
20.8.1995
Tonteri
Timo
18.8.1985
1. dan
81
Konkola
Antti
16.8.1981
1. dan
337
Kärpänen
Rauli
8.12.1996
1. dan
82
Lappalainen
Tuomo
16.8.1981
1. dan
338
Lahtinen
Juho
8.12.1996
2. dan
69
8.12.1996
El Digwy
Silja
12.3.1989
1. dan
83
Myllärniemi
Jussi
16.8.1981
1. dan
339
Martikainen
Harri
8.12.1996
2. dan
70
16.8.1997
Haapoja
Jarmo
18.8.1991
1. dan
84
Oravainen
Tauno
16.8.1981
1. dan
340
Heikkinen
Merja
18.12.1996
2. dan
71
22.8.1998
Myllymäki
Janne
21.8.1988
1. dan
85
Pynnä
Tuula
16.8.1981
1. dan
341
Aho
Harri-Pekka
10.5.1997
1. dan
86
Sahlsten
Jukka
16.8.1981
1. dan
342
Maunula
Hannu
10.5.1997
2. dan
73
13.12.1998
Värinen
Veli-Matti
18.8.1991
1. dan
87
Salovaara
Juha
16.8.1981
1. dan
343
Talus
Kim
10.5.1997
1. dan
88
Seppälä
Mikko
16.8.1981
1. dan
344
Rukajärvi
Pia
24.5.1997
1. dan
89
Tukiainen
Tom
16.8.1981
1. dan
90
Vartiainen
Juhani
16.8.1981
1. dan
346
Hartikainen
Jani
16.8.1997
2. dan
77
10.12.2000
Lehtikangas
Jari
21.8.1988
1. dan
91
Vuoristo
Vesa
16.8.1981
1. dan
347
Holmberg
Jan
16.8.1997
2. dan
78
10.12.2000
Nurminen
Tommi
11.12.1994
1. dan
92
Nieminen
Erkki
18.8.1981
1. dan
348
Hämäläinen
Juha
16.8.1997
2. dan
79
10.12.2000
Pietiläinen
Janne
19.8.1990
1. dan
93
Mertanen (✝)
Esko
16.9.1981
1. dan
349
Korpiola
Eki
16.8.1997
1. dan
350
Luthje
Kai
16.8.1997
2. dan
81
10.12.2000
Vasarainen
Hannu
22.4.1995
1. dan
95
Halme
Juha
30.12.1981
1. dan
351
Peltola
Mikko
16.8.1997
2. dan
82
10.12.2000
Vauhkonen
Marko
16.8.1997
1. dan
96
Kajander
Jyri
30.12.1981
1. dan
352
Räty
Piia
16.8.1997
1. dan
353
Tervahauta
Mika
15.4.1998
1. dan
354
Koponen
Pertti
3.5.1998
1. dan
99
Kokkonen
Tapani
30.12.1981
1. dan
355
Lehtonen
Juhani
3.5.1998
2. dan
86
10.12.2000
Ylikännö
Marko
23.8.1992
1. dan
100
Nikkanen
Juha
30.12.1981
1. dan
356
Mustonen
Mika
3.5.1998
2. dan
87
25.8.2001
Keränen
Veli-Pekka
21.8.1994
1. dan
101
Raasakka-Niklander
Riitta
30.12.1981
1. dan
357
Koivula
Marjaana
10.5.1998
1. dan
102
Ryynänen
Heikki
30.12.1981
1. dan
358
Törmä
Eva
10.5.1998
1. dan
103
Salomaa
Pirkko
30.12.1981
1. dan
359
Kankkunen
Juha
22.8.1998
1. dan
104
Villa
Seppo
30.12.1981
1. dan
360
Korpiola
Tomi
22.8.1998
2. dan
91
15.12.2001
Nykänen
Samuli
23.8.1992
1. dan
105
Meriluoto
Esa
15.8.1982
1. dan
361
Lehtonen
Jari
22.8.1998
2. dan
92
15.12.2001
Pasanen
Seppo
30.12.1984
1. dan
106
Partanen
Jouko
15.8.1982
1. dan
362
Rauma
Janne
22.8.1998